Pierwszy akt dla GKS

  • Home
  • chevron_right
  • Pierwszy akt dla GKS
Pierwszy akt dla GKS
event_note 29 kwietnia 2026

Za nami pierwszy akt wielkiego finału PLS 1. Ligi. Po zaciętym i pełnym emocji spotkaniu w Katowicach, gospodarze zapisują na swoim koncie pierwsze zwycięstwo w serii.


Gospodarze mocno otworzyli spotkanie, ale w drugiej partii pokazaliśmy charakter, utrzymując prowadzenie do końca seta. Kluczowe okazały się momenty w połowie trzeciej odsłony kiedy to zaliczyliśmy przestój i nie potrafiliśmy zniwelować dystansu do rywali. W ostatniej partii Katowiczanie od początku przejęli inicjatywę a wypracowanej przewagi nie roztrwonili do końca meczu.


⭐ MVP meczu: Michał Superlak (GKS), zdobywca 26 punktów.

💪 W naszych szeregach tradycyjnie najlepiej punktował Szymon Romać (20).


Chcemy z całego serca podziękować ogromnej grupie kibiców BBTS, która przyjechała za nami do Katowic. Jesteście najlepszą wizytówką naszego klubu! 👏🔝


Pamiętajcie: rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw, a to był dopiero pierwszy krok. Nie zwieszamy głów - w tegorocznych play-offach wielokrotnie udowadnialiśmy, że potrafimy się rozpędzić i wyjść obronną ręką z najtrudniejszych sytuacji.


Widzimy się w niedzielę pod Dębowcem o 12.30. Razem po zwycięstwo 🤜🤛


GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała 3:1 (25:16,23:25,25:22,25:19)


Zagraliśmy w składzie: Thelle, Tokajuk, Siek, Romać, Dębski, B. Zawalski oraz Biniek, Chmielewski (libero), Pietruczuk, Bućko, Lamanec, Matula, M.Zawalski.


Udostępnij
  • Facebook
  • X