Kontunuujemy wizyty w szkołach

  • Home
  • chevron_right
  • Kontunuujemy wizyty w szkołach
Kontunuujemy wizyty w szkołach
event_note 17 marca 2026

Akcja „Lekcja WF z BBTS” powróciła na pełnych obrotach! Po feryjnej przerwie nasi zawodnicy znów ruszyli w teren, by dzielić się pasją do siatkówki z najmłodszymi kibicami.


Odwiedziny u wiernych kibiców w Ćwiklicach

W zeszłym tygodniu nasza delegacja odwiedziła Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ćwiklicach. Była to wizyta szczególna, ponieważ uczniowie tej szkoły zdążyli już stać się stałymi bywalcami pod Dębowcem – w tym sezonie głośno dopingowali nas podczas starć z SMS-em Spała oraz CUK Aniołami Toruń.

Trening poprowadzili bracia Zawalscy, którzy dzielili się siatkarskim doświadczeniem oraz Marcel Chmielewski, nasz libero, który czuwał nad defensywnymi umiejętnościami uczniów.


Sportowy duch w SP 36 w Bielsku-Białej

Dzisiaj natomiast ponownie gościliśmy w progach Szkoły Podstawowej nr 36 w Bielsku-Białej. Spotkaliśmy się z drugą klasą o profilu sportowym, co od razu było widać na parkiecie! Poziom zaangażowania i sprawność uczniów zrobiły na naszych zawodnikach ogromne wrażenie.

Tym razem lekcję poprowadziło trio: Szymon Biniek, Marek Polok, Jakob Thelle.

Dziękujemy obu szkołom za niesamowitą energię, gościnność i wspólną pracę. Takie spotkania to dla nas nie tylko okazja do treningu, ale przede wszystkim szansa na budowanie relacji z naszą wspaniałą, młodą publicznością.


Do zobaczenia na kolejnych lekcjach i oczywiście na trybunach Hali pod Dębowcem.





Udostępnij
  • Facebook
  • X