BBTS w finale!

  • Home
  • chevron_right
  • BBTS w finale!
BBTS w finale!
event_note 26 kwietnia 2026

W niedzielnym decydującym meczu półfinałowym BBTS pokonał w trzech setach drużynę CUK Aniołów Toruń i zameldował się w finale rozgrywek. MVP meczu wybrany został Kamil Dębski.


Stało się! To, co wypracowaliśmy pod Dębowcem, dokończyliśmy w Toruniu. Po niesamowitej walce, pełnej pasji i sportowej złości, meldujemy się w finale PLS 1. Ligi!

Dziękujemy Wam za wiarę w nasz zespół do samego końca, choć nasza droga wiodła przez różne wyboje. To właśnie ta wiara pozwoliła nam sięgnąć po zwycięstwa ze Stalą Nysa w ćwierćfinale i Aniołami Toruń w półfinale.

Dzisiejszy wieczór należał do nas. Od pierwszej piłki narzuciliśmy gospodarzom niezwykle twarde warunki gry. Poza niesamowitą końcówką drugiego seta, gdzie rozegrała się prawdziwa wojna nerwów zakończona wynikiem 33:31, w pełni kontrolowaliśmy przebieg tego spotkania.


To nasze pierwsze zwycięstwo w Toruniu w historii naszych rywalizacji – i umówmy się, nie mogło smakować lepiej! Wybraliśmy idealny moment na przełamanie, pokazując siłę charakteru godną finalistów.

Dziękujemy ekipie CUK Anioły Toruń za całą półfinałową serię i walkę na najwyższym poziomie. To była czysta, sportowa rywalizacja, która na długo zostanie w naszej pamięci.


Teraz czas na chwilę radości, ale nasze oczy już patrzą w stronę finału. Kto stanie po drugiej stronie siatki? Czekamy na rozstrzygnięcie w parze: GKS Katowice – Mickiewicz Kluczbork.


Dziękujemy za każde wsparcie, za każdy post, komentarz i wiarę w ten zespół. Jesteśmy w finale RAZEM!

CUK Anioły Toruń - BBTS Bielsko-Biała 0:3 (21:25,31:33,16:25)

Zagraliśmy w składzie: Thelle,Tokajuk,Siek,Romać,Dębski,B.Zawalski oraz Biniek,Chmielewski (libero) Polok,Lamanec.

MVP spotkania wybrany został Kamil Dębski - gratulujemy.

Udostępnij
  • Facebook
  • X