Zmiany kadrowe

23.05.2023

Po trudnym sezonie 2022/2023 w zespole przyszedł czas zmian personalnych. W kolejnych rozgrywkach drużynę poprowadzi Sergii Kapelus a jego asystentem będzie Adrian Hunek, który zakończył karierę sportową. 

 

Z zespołem pożegnało się łącznie dziewięciu zawodników. Kontynuowanie kariery sportowej w BBTS Bielsko-Biała zapowiedziało czterech graczy: środkowi Wojciech Siek, Mateusz Zawalski, libero Bartosz Fijałek oraz Radosław Puczkowski. Dwóch ostatnich zawodników otrzymało powołania do reprezentacji młodzieżowej, która szykuje się do Mistrzostw Świata U21. Niestety z uwagi na poważną kontuzję sezon kadrowy opuścić musi Bartek Fijałek.

 

W sezonie 2023/2024 w bielskich barwach nie wystąpią już atakujący Jake Hanes, Daulton Sinoski, rozgrywający Radosław Gil, Arash Dosanjh (opuścił BBTS po przegranym meczu z Barkomem Lwów), środkowy Dawid Woch, przyjmujący Ovidiu Darlaczi, Konrad Formela, Konstantin Cupkovic a także libero Dominik Teklak. Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia w kontynuowaniu siatkarskiej kariery oraz dziękujemy za grę w naszej drużynie.

 

Jednocześnie informujemy, że budowa zespołu na sezon 2023/2024 została zakończona, był to proces, który rozpoczęliśmy kilka miesięcy temu. W najbliższym czasie będziemy informować o nowych postaciach w drużynie BBTS.

chevron-down