Wygrywamy w Siedlcach

24.02.2024
Bielscy siatkarze odnieśli dziewiętnaste zwycięstwo w sezonie, tym razem w pokonanym polu zostawili drużynę PSG KPS Siedlce. Najlepszym graczem meczu wybrany został Adrian Kopij, były zawodnik siedleckiego klubu.

Nie był to łatwy mecz, co pokazały pierwsze dwa sety, w których gospodarze górowali w samych końcówkach. Przy stanie 0:2 BBTS odmienił swoją grę i ostatecznie zwyciężył w tie-breaku. W przekroju całego meczu BBTS górował nad rywalami w elemencie zagrywki - przy 17 błędach podopieczni Sergieja Kapelusa zanotowali 12 punktowych serwisów, z czego połowę zapisał na swoje konto Szymon Romać.
Zapraszamy do obejrzenia pomeczowych wypowiedzi w wykonaniu Adriana Kopija oraz Kamila Dębskiego:
Do końca rundy zasadniczej zostało jeszcze pięć kolejek, aż cztery mecze zagramy w Bielsku-Białej - najbliższy we wtorek 5 marca z Astrą Nowa Sól (g.18.00)

PSG KPS Siedlce - BBTS Bielsko-Biała 2:3 (25:23, 25:23, 20:25, 20:25,10:15)

BBTS zagrał w składzie Janus, Dębski, M.Zawalski, Romać, Kopij, B.Zawalski oraz Fijałek (libero) Siek, Bereza, Szwed.