Zostań
sponsorem

Zostań sponsorem i partnerem BBTS-u Bielsko-Biała!
Krótka historia…

Dzisiejsze Bielsko-Bialskie Towarzystwo Sportowe Spółka Akcyjna, które uzyskało prawo gry w siatkarskiej PlusLidze od sezonu 2013/2014, jest po części spadkobiercą osiągnięć BBTS-u Włókniarz Bielsko-Biała.

To w tym, przed laty wielosekcyjnym klubie, sukcesy święcili narciarze-olimpijczycy oraz słynni mistrzowie w boksie. Prężnie działała również sekcja siatkarska. Bielska drużyna należała do czołowych w kraju, sięgając w sezonie 1993/1994 po Puchar Polski. Rok wcześniej siatkarze z Bielska-Białej cieszyli się z brązowych medali ówczesnej serii A zmagań I ligi.

Końcem 1999 roku powołano do życia BBTS „Siatkarz-Original”. Klub ten występował w najwyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2003/2004, ale nie zdołał zachować wywalczonego wcześniej statusu. W 2008 r. nastąpiła zmiana nazwy na TS BBTS Bielsko-Biała. Kilka razy BBTS szturmował bezskutecznie bramy PlusLigi, aż wreszcie przełomowym okazał się sezon 2012/2013. Sportowo, a następnie organizacyjnie klub ze stolicy Podbeskidzia podołał wyzwaniom stawianym przez prowadzącą rozgrywki spółkę PLPS.
Chcesz wspierać naszych siatkarzy? Jakie korzyści może przynieść Ci tytuł „Partnera” BBTS-u?
Nasza oferta skierowana do potencjalnych Sponsorów/Partnerów BBTS S.A., zróżnicowana jest w zależności od wkładu finansowego w rozwój klubu i podzielona na poszczególne pakiety sponsorskie. Chcąc stworzyć silny klub, współpracujemy z wieloma podmiotami w regionie i nie tylko!

Jak pokazują zamieszczone poniżej statystyki, siatkówka jako dyscyplina, to jeden z najpopularniejszych sportów w naszym kraju. Spotkania siatkarskie przyciągają do hal tłumy kibiców, czego świadkiem byliśmy już podczas pierwszych meczów z udziałem naszych siatkarzy w nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej pod Dębowcem. Kibice pokazali, jak duże jest zapotrzebowanie na męską siatkówkę na najwyższym poziomie w Bielsku-Białej i całym regionie.

Widzowie w halach, to jednak tylko cząstka kibiców pasjonujących się siatkarskimi widowiskami – spoglądając na statystyki popularnych kanałów sportowych Platformy Cyfrowy Polsat, która transmituje mecze z udziałem zespołów KRISPOL 1. ligi mężczyzn.
W poniższej tabeli, wartość medialna siatkówki w Polsce:

Oferujemy Państwu szeroką gamę możliwych reklam, w tym m.in.:
– bandy ledowe podczas meczów TV,
– bandy statyczne podczas meczów nietelewizyjnych,
– stroje meczowe i treningowe siatkarzy,
– klubowe wydawnictwa poligraficzne (np. plakaty meczowe, bilety, programy meczowe),
– reklamy-naklejki na parkiecie,
– bannery reklamowe i roll’upy w hali,
– bannery na stronie internetowej www.bbtsbielsko.pl
– akcje promocyjne z udziałem siatkarzy.

Istnieje także możliwość użycia nazwy Państwa firmy jako oficjalnej nazwy naszego zespołu! Jak pokazują statystyki, wiele firm buduje swoją markę właśnie poprzez inwestycję w siatkówkę!

Warto więc wspomóc bielskich siatkarzy i być może w niedalekiej przyszłości cieszyć się z drużyną wspólnymi sukcesami sportowymi, nawiązującymi do najlepszych czasów siatkówki w Bielsku-Białej!

Pomóż odsłonić nową, „złotą” kartę historii bielskiej siatkówki męskiej!
Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółowym zapoznaniem się z naszą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Dział marketingu BBTS S.A.:
Tel. 785 71 14 14

E-mail: marketing@bbtsbielsko.pl
chevron-down