Tydzień z BBTS-em

19.01.2024

Przed naszymi siatkarzami trzy domowe mecze, które rozegramy na dystansie siedmiu dni. Już w najbliższą sobotę pierwszy z tych pojedynków - rewanżowe spotkanie z Gwardią Wrocław. 

 

W pierwszej rundzie wrocławscy siatkarze wykorzystali atut swojej hali i pokonali bielszczan 3:1, dzisiaj BBTS nie ma już problemów zdrowotnych i do rywalizacji przystąpi w pełnym składzie i w pełnej dyspozycji. To nie będą łatwe mecze, tak jak wiele razy powtarzamy, żeby w Tauron 1. lidze wygrywać, trzeba grać na dobrym i równym poziomie. Pracujemy nad naszą grą od strony taktycznej, zespół jest już lepiej zgrany w porównaniu do pierwszej rundy i widać już to na boisku - mówi Sergii Kapelus. W środę BBTS podejmie zespół Mickiewicza Kluczbork, który aktualnie zajmuje 5. miejsce w lidze, tuż za BBTS. W meczu rozegranym w Kluczborku bielszczanie pokonali gospodarzy po pięciosetowej bitwie. Tydzień z BBTS-em zakończy pojedynek z akademikami z Krakowa, którzy w pierwszym meczu musieli przełknął gorycz porażki 0:3 na własnym terenie.

 

Bilety na mecze dostępne poprzez system Abilet.pl - na stronie www.biletybbts.eu. Darmowe wejściówki przysługują dzieciom do lat 12, Olimpijczykom oraz członkom Klubu All Stars BBTS a także niepełnosprawnym z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności.

 

 

Sobota 20.01 godzina 17.00 BBTS Bielsko-Biała - Gwardia Wrocław

Środa 24.01 godzina 18.00 BBTS Bielsko-Biała - Mickiewicz Kluczbork

Sobota 27.01 godzina 18.00 BBTS Bielsko-Biała - AZS AGH Kraków.

chevron-down