Przegrana z Indykpolem AZS

20.01.2023

W piątkowy wieczór bielszczanie ulegli drużynie Indykpolu AZS Olsztyn 1:3. W meczu 21. kolejki Plusligi bielszczanie zdołali wygrać tylko jednego seta, na więcej nie pozwolili rywale, dla których było to trzecie zwycięstwo z rzędu. 

.Trener BBTS w drugim kolejnym meczu nie mógł skorzystać z usług podstawowego atakującego. Jake Hanes zmaga się z kontuzją barku i nie trenuje z pełnymi obciążeniami. W spotkaniu z Indykpolem AZS Olsztyn bielszczanom zdecydowanie zabrakło koncentracji - popełnili zbyt dużo błędów własnych, przez co nie byli w stanie odnieść dobrego rezultatu końcowego. Debiut na boisku zaliczył nowy nabytek bielskiego klubu - Ovidiu Darlaczi, który zmienił w trakcie meczu kontuzjowanego Serba, Konstantina Cupkovica.

Kolejny mecz BBTS rozegra w Lublinie, w niedzielę 29 stycznie o 14.45 w hali Globus im. Tomasza Wójtowicza zmierzą się z LUKiem Lublin.

BBTS zagrał w składzie: Gil (3), Zawalski (5), Cupkovic (2), Sinoski (17), Woch (6), Formela (7), oraz Fijałek, Teklak (libero) Darlaczi (4), Puczkowski, Urbanowicz (12), Hanes.
BBTS Bielsko-Biała - Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (20:25, 17:25, 25:22, 19:25)
MVP: Taylor Averill
ZW: Jakub Urbanowicz
chevron-down