Pierwszy dla Będzina

02.05.2024

W pierwszym finałowym meczu Tauron 1.ligi, BBTS Bielsko-Biała uległ na wyjeździe drużynie MKS Będzin 1:3. Na tym etapie rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw, kolejny mecz już w sobotę w Bielsku-Białej. 

 

Pierwszy mecz finału TAURON1.Liga już za nami. Niestety Będzin Arena nie przyniosła nam tyle szczęścia, ile byśmy chcieli. Przegrywamy z MKS Będzin 1:3. Nasi siatkarze bardzo chcieli zafundować Wojtkowi Siekowi zwycięstwo w prezencie urodzinowym, ale zagłębianie okazali się być lepsi i to oni podejdą do następnego spotkania z jednym zwycięstwem na koncie. Momentami gra była naprawdę wyrównana. Pomarańczowo-zieloni szukali swojej szansy na wyrwanie przeciwnikom trzech setów, ale na tym poziomie rozgrywek o wyniku zdecydowały detale. Do domu wracamy na tarczy, ale z podniesioną głową, bo póki piłka w grze, to wszystko może się zdarzyć.

Szansę na odegranie się BBTS będzie miał już w najbliższą sobotę o 14.45. Gramy u siebie i mamy nadzieję, że wypełnicie HWS im. Z. Pietrzykowskiego barwami Waszego ukochanego klubu. Bilety czekają na Was na www.biletybbts.eu lub w kasach biletowych. Widzimy się w sobotę.

 

MKS Będzin vs. BBTS Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 21:25, 25:22, 25:16)

Brawa dla pomarańczowo-zielonej ekipy za walkę: Bereza, Kopij, Siek, Romać, Dębski, M.Zawalski oraz Fijałek (libero), Janus, Puczkowski, B.Zawalski.
Stan rywalizacji do 3 zwycięstw 1:0 dla MKS Będzin.

chevron-down