Nowi zawodnicy w BBTS

18.01.2023

Dwóch nowych zawodników wzmocniło kadrę BBTS Bielsko-Biała. Na pozycji rozgrywającego zobaczymy Arshdeepa Dosanjha, reprezentanta Australii, z kolei formację przyjęcia wzmocni rumuński siatkarz Ovidiu-Costi Darlaczi.

Arshdeep Dosanjh urodził się 30 lipca 1996 roku, w Polsce znany jest przede wszystkim z gry dla Warty Zawiercie oraz reprezentacji Australii. Mierzy 204 cm wzrostu, do naszego klubu przychodzi z drużyny mistrza Niemiec - Berlin Recycling Volleys. Oprócz drużyny z Zawiercia, w przeszłości reprezentował barwy klubów z Finlandii, Szwajcarii, Francji, Włoch, Turcji i Kataru. Do zespołu BBTS Dosanjh dołączy na początku przyszłego tygodnia.

 

Z kolei Ovidiu-Costi Darlaczi to młody rumuński przyjmujący, który urodził się 1 lutego 1999 roku w Timisoarze. W swoim dorobku ma tytuły mistrzowskie oraz krajowe puchary zdobyte podczas gry w swojej ojczyźnie. Ovidiu mierzy 202 cm wzrostu, w przeszłości był kapitanem młodzieżowej reprezentacji Rumunii, występował także w rozgrywkach siatkarskiej Ligi Mistrzów. Nowy przyjmujący w Bielsku-Białej pojawił się we wtorek i dołączył do treningów z resztą drużyny.

chevron-down