Karnety już w sprzedaży

11.09.2023

Już 5 października bielscy siatkarze po raz pierwszy wybiegną na boisko Hali Widowiskowo – Sportowej im. Zbigniewa Pietrzykowskiego w Bielsku-Białej. Nowa drużyna BBTS Bielsko-Biała przystąpi do rozgrywek Tauron 1. ligi sezonu 2023/2024 jako spadkowicz z siatkarskiej ekstraklasy. Zachęcamy do zakupu karnetów na cały sezon rozgrywkowy, które będą uprawniały do wejścia na wszystkie mecze organizowane przez BBTS, zarówno ligowe, jak i pucharowe.

Karnety są dostępne pod adresem www.biletybbts.euKarnet zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę przed pierwszym meczem lub będzie do odbioru w dniu pierwszego meczu w Bielsku-Białej – czyli 5 października.
Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy.Ceny karnetów to 75 zł ulgowy i 150 zł za karnet normalny.
Ceny biletów jednorazowych to 5 zł ulgowy i 10 zł normalny

Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze, które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.
Karnety i bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 25 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu do hali odpowiednich dokumentów. Wszystkim osobom kupującym karnety i bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.​

W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu mailowego bilety@bbtsbielsko.pl lub telefonicznego 785711414

chevron-down