Bilety na mecz z Aluronem

28.01.2023

Do sprzedaży trafiły bilety na mecz z brązowym medalistą Plusligi poprzedniego sezonu - Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek 3 lutego o godzinie 17.30 w hali pod Dębowcem.

W lutym nasz zespół rozegra jeszcze dwa mecze ligowe - w niedzielę 12 lutego o 20.30 w Katowicach z miejscowym GKS-em - oraz w piątek 17 lutego o 20.30 w hali pod Dębowcem z drużyną PSG Stali Nysa. Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na najbliższy mecz z Zawiercianami - bilety do nabycia na www.biletybbts.eu

Sprzedaż stacjonarna odbywa się w dniu meczu - na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu. Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom, emerytom, rencistom oraz opiekunom osób niepełnosprawnych.

Darmowe wejściówki na pojedyncze mecze przysługują dzieciom do lat 13, Olimpijczykom oraz członkom Klubu All Stars BBTS a także niepełnosprawnym z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności. W celu uzyskania darmowej wejściówki podczas zakupu biletów przez Internet zachęcamy do kontaktu telefonicznego 785711414.

chevron-down