BBTS Bielsko-Biała walczy o pierwsze punkty w PlusLidze!

11.10.2022

W poniedziałek siatkarze BBTS Bielsko-Biała rozegra drugi mecz ligowy w hali pod Dębowcem. W walce o pierwsze punkty siatkarze z Podbeskidzia zmierzą się z drużyną Cerrad Enea Czarni Radom. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30. 

Czarni Radom w Bielsku-Białej

- Jutro gramy kolejny mecz ligowy – mówi trener BBTS Bielsko-Biała, Harry Brokking. – Tym razem naszym rywalem będzie drużyna Cerrad Enea Czarni Radom. To całkowicie odnowiony zespół prowadzony przez nowego szkoleniowca, Jacka Nawrockiego, który zbudował bardzo silną fizycznie drużynę (aż pięciu zawodników z podstawowej szóstki mierzy ponad 200cm). Dodatkowo w swoich szeregach mają niezwykle doświadczonego rozgrywającego, Pawła Woickiego, który pociąga za sznurki. Bardzo wymagający przeciwnik, ale gramy we własnej hali i jestem pewien, że z pomocą naszych kibiców, powalczymy o pierwsze ligowe punkty.

Jan Zimmermann zapowiada walkę o pierwsze punkty w PlusLidze

- Dwa pierwsze spotkania były dla nas bardzo trudne. Mecz z Lubinem rozpoczęliśmy naprawdę dobrze i taki też według mnie był ten pojedynek w naszym wykonaniu. Cóż z tego skoro nie zdobyliśmy punktów, a koniec końców nikt nie będzie pamiętał, jak się zaprezentowaliśmy. Liczyć się będzie jedynie to, że przegraliśmy. W tym meczu decydujące były końcówki setów, w których to goście zachowali więcej zimnej krwidodaje rozgrywający BBTS Bielsko-Biała, Jan Zimmermann.Wiemy, gdzie są nasze mocne i słabe strony. Musimy ciężko pracować i rozwijać się jako zespół, abyśmy zaczęli wygrywać. Próbowaliśmy walczyć w Bełchatowie. Skra to jednak jedna z topowych drużyn w PlusLidze. Mają kilku bardzo doświadczonych zawodników, którzy - w meczu przeciwko nam - po prostu zrobili to co do nich należało. Spotkanie przeciwko zespołowi z Radomia to kolejna szansa dla nas, szansa by stać się lepszą drużyną i by wreszcie zdobyć pierwsze ligowe punkty. Każde spotkanie jest ważne i w każdym meczu zamierzamy walczyć o punkty. Ważne by się nie poddawać i być pozytywnie nastawionym.

 

chevron-down