Bartosz Fijałek z nowym kontraktem

18.04.2023

Tuż przed ostatnim meczem sezonu 2022/2023 nasz libero – Bartosz Fijałek – doznał kontuzji podczas treningu. Po kilku dniach diagnozy okazało się, że jest to poważny uraz, którego leczenie będzie wymagać interwencji chirurgicznej oraz dłuższej rehabilitacji.

 

Po otrzymaniu wyników badań - zawodnik zerwał więzadła krzyżowe - Zarząd Klubu wraz ze sztabem szkoleniowym zaproponował Bartkowi przedłużenie kontraktu, który wygasał po obecnym sezonie. Nasz libero przystał na propozycję, zatem po wielomiesięcznej rehabilitacji znów założy koszulkę BBTS Bielsko-Biała.

 

Zawodnik, zgodnie z wymogami PLS, jest ubezpieczony zarówno w zakresie kosztów operacji, jak i rehabilitacji, ma także zapewnioną rehabilitację na miejscu w klubie. Bartek otrzymał od nas wszelkie możliwe na tym etapie wsparcie – od szeregu badań po rehabilitację przygotowującą do zabiegu. Korzystamy w tych zabiegach z pomocy naszych partnerów medycznych – mówi Radosław Krowiak, fizjoterapeuta BBTS. Niezależnie od tego Bartek uruchomił zbiórkę na portalu zrzutka.pl (Link)

 

Jestem wdzięczny za propozycję kontraktu na nowy sezon, w tym okresie byłem w trakcie rozmów z innymi klubami. Z wiadomych względów te rozmowy nie mogły być kontynuowane. W tym momencie pojawiła się propozycja z BBTS, dzięki której będę mógł w spokoju przystąpić do zabiegu operacyjnego i późniejszej rehabilitacji. W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim znajomym i kibicom, którzy wsparli moją zbiórkę. Planuję na czas rehabilitacji zamieszkać w Koninie, gdzie odbędzie się zabieg w wyspecjalizowanej klinice - tłumaczy Bartek Fijałek.

chevron-down