Rocznica Pucharu

02.01.2024

9 stycznia minie 30 lat od zdobycia Pucharu Polski przez zespół Włókniarza-Metalplast, jak dotąd jest to jedno z największych osiągnięć bielskiej męskiej siatkówki. Podczas najbliższego meczu BBTS Bielsko-Biała w rozgrywkach Tauron 1.ligi uhonorujemy zdobywców Pucharu. W piątek BBTS podejmie MCKiS Jaworzno o godzinie 18.00. 

Zdobycie Pucharu Polski jest jak dotąd największym osiągnięciem bielskiej męskiej siatkówki. Okrągła rocznica to doskonały moment na uhonorowanie ówczesnych zdobywców Pucharu, cieszę, że panowie przyjęli nasze zaproszenie i w znakomitej większości pojawią się w Bielsku-Białej - mówi prezes BBTS, Ida Szostakowska. To było ważne wydarzenie dla środowiska sportowego w naszym mieście, dlatego chcemy w 30. rocznicę przypomnieć o tym wszystkim bielszczanom a także naszym kibicom i siatkarzom. Zapraszam wszystkich na piątkowy mecz, którym zaczynamy rundę rewanżową rozgrywek Tauron 1 ligi - dodaje prezes Szostakowska.

Podczas meczu zaprezentowana zostanie replika oryginalnego pucharu, który wówczas był przechodni i trzeba było go zwrócić.

 

chevron-down