Kapelus i Hunek poprowadzą BBTS

13.04.2023

W nowym sezonie rozgrywkowym 2023/2024 drużynę BBTS Bielsko-Biała poprowadzi Sergiej Kapelus a jego asystentem będzie Adrian Hunek, który po zakończeniu kariery sportowej rozpocznie swoją ścieżkę trenerską.

Obaj trenerzy już od kilku lat mieszkają na stałe w Bielsku-Białej a przez wieloletnią grę dla BBTS są związani nie tylko z miastem, ale także z klubem.

 

Sergiej objął drużynę w trudnym momencie i jestem przekonany, że zrobił wszystko by pozytywnie zakończyć sezon. Z kolei Adrian przez ten czas naszej dotychczasowej współpracy dał się poznać jako wartościowy gracz i z pewnością wniesie dużo dobrego jako asystent.  Wierzę, że nowy zespół – wspólnie zbudowany przez nas - będzie skutecznie rywalizował z pozostałymi drużynami – komentuje Mirosław Krysta, prezes BBTS S.A.

 

Przede mną nowe wyzwania, cieszę się, że zostanę w siatkówce. Przywiązałem się do Bielska-Białej i podoba mi się wizja gry na najwyższym poziomie. Ten sezon nam nie wyszedł, ale wyciągając z niego wnioski spróbujemy jeszcze raz powalczyć o Plusligę. – dodaje Adrian Hunek, drugi trener BBTS Bielsko-Biała.

Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi Sergieja Kapelusa i Adriana Hunka:

chevron-down